Kancelaria prawna – prawo cywilne i prawa ochrony konsumentów

Kancelaria prawna – prawo cywilne i prawa ochrony konsumentów

Kancelaria prawna Czarniak Baszczyn ulokowana jest przy Rondzie Mogilskim – w samym centrum Krakowa. Takie położenie sprawia, że na spotkanie z prawnikiem można bez trudu dojechać z każdej części Krakowa, jak również pozostałych miejscowości Małopolski oraz Śląska. Klientami Kancelarii są zarówno właściciele firm i spółek, jak i osoby indywidualne.

Adwokat i radca prawny z Krakowa

Krakowską Kancelarię reprezentują dwaj wspólnicy: adwokat Paweł Czarniak i radca prawny Tomasz Baszczyn, merytoryczną pomocą służy też aplikant radcowski Izabella Polańska. Specjalizacją Pawła Czarniaka są głównie postępowania z dziedziny prawa ochrony konsumentów oraz prawa cywilnego. Natomiast Tomasz Baszczyn oferuje pomoc prawną w głównej mierze z obszaru umów zawieranych przez przedsiębiorców, a także prowadzenia sporów z instytucjami ubezpieczeniowymi i finansowymi.

Kancelaria prawna Baszczyn Czarniak w Krakowie – klienci

Klientami kancelarii są przede wszystkim osoby posiadające kredyty we frankach bądź polisolokaty. Są to również właściciele firm i spółek, którym Kancelaria oferuje stałą i kompleksową obsługę prawną. Kancelaria posiada szerokie doświadczenie również w reprezentowaniu konsumentów i indywidualnych inwestorów w sporach z instytucjami finansowymi, bankami oraz towarzystwami ubezpieczeniowymi. Wśród kancelarii z Krakowa ta wyróżnia się wyspecjalizowanym obszarem działań. Na terenie Małopolski mało jest osób, posiadających kilkuletnie doświadczenie w sprawach o odzyskanie polisolokat oraz pomocy prawnej frankowiczom. W sprawach dotyczących kredytów indeksowanych, a także odwalutowania bądź unieważnienia kredytu we frankach szwajcarskich, Kancelaria Czarniak Baszczyn posiada ponad 4-letnie doświadczenie, natomiast w prowadzeniu sporów związanych z polisolokatami – 5 lat doświadczenia.