Polski psycholog w UK rozwiąże problemy imigrantów

Polski psycholog w UK rozwiąże problemy imigrantów

Uzyskaj pomoc psychologa UK na psychoterapia-uk.pl.

Po przystąpieniu naszego kraju do Wspólnoty Europejskiej i otwarciu zagranicznych rynków zatrudnienia na naszych obywateli, Polacy chętnie zaczęli emigrować do Wielkiej Brytanii. Na chwilę obecną przez Brexit fala emigracyjna praktycznie rzecz biorąc zanikła, jednak nadal nie brakuje chętnych do zatrudnienia się czy rozpoczęcia studiów właśnie w UK. Niestety mieszkanie na terenie Wielkiej Brytanii może tworzyć mnóstwo problemów, z którymi trudno jest się uporać bez dodatkowego wsparcia specjalisty niezwykle.

Polski psycholog w UK – kiedy można się do niego zgłosić?

Pobyt na Wyspach oraz wynikająca z tego rozłąka z rodziną, jak również zatrudnienie na terenie obcego kraju, mogą rodzić cały szereg komplikacji, którym naprawdę trudno jest podołać. Separacja z bliskimi często powoduje bardzo duży stres. Ponadto w wielu wypadkach dochodzą także trudności z dostaniem pracy czy nawiązaniem przyjaźni ze współpracownikami. Bariera językowa, która do tej pory jest na porządku dziennym, powoduje, iż błyskawicznie dochodzi do odizolowania się od znajomych , z którymi się pracuje. A od tego już tylko niewielki krok do uniemożliwiających codzienne funkcjonowanie wahań nastroju czy nasilenia zachowań agresywnych. Nad odruchami tego rodzaju bardzo ciężko jest zapanować samodzielnie. Dlatego nie należy obawiać się sięgania po wsparcie specjalisty. Sesja z psychologiem jest najkorzystniejszym rozwiązaniem.

Polski psycholog w UK – jak przebiega taka rozmowa?

Każda rozmowa ze specjalistą ma miejsce w bezpiecznej atmosferze i dyskretnej. Nie trzeba obawiać się, że historie , które zostały opowiedziane w czasie wizyty zostaną przekazane komuś innemu. Psychologa obowiązuje wszak zachowanie tajemnicy zawodowej, a zwolnić z niej może tylko sąd. Psycholog jest osobą, przed którą nie trzeba ukrywać swoich kłopotów oraz niedoskonałości – jego zadaniem jest wsparcie w ich rozwiązaniu. Specjalista ten uczy, jak radzić sobie ze stresem, jak również pomaga nazywać sytuacje o charakterze konfliktowym. Polski psycholog w UK to najlepszy wybór. Konsultacja prowadzona jest po polsku, co sprawia, że przebiega sprawniej i swobodnie. Osoba, która zgłasza się z problemem nie powinna się bowiem obawiać się tego, czy zostanie zrozumiana i czy sama prawidłowo pojmie to, co powie do niej specjalista.

Adres firmy:
Prywatny Gabinet Psychoterapii Systemowej
101 Lockhurst Lane (budynek Citybase)
CV6 5SF Coventry

Mob.: 074 694 36 339