voigt kraków, korygowanie wad wzroku, korekta wzroku kraków

Borykasz się z wadą wzroku? Odwiedź klinikę okulistyczną

Dobry wzrok to gwarancja pełnego komfortu życia. W klinice okulistycznej można wyeliminować uciążliwe i nieraz niebezpieczne dla zdrowia choroby oczu. Kto powinien zgłosić się na leczenie wad wzroku?

Korekcja wad wzroku – zabieg mało inwazyjny i bezpieczny

Zaledwie dekadę temu korekcja wad wzroku sprowadzała się do zakładania okularów czy też soczewek kontaktowych. Od kilkunastu lat dostępne są jednak innowacyjne metody korekty pozwalające na leczenie dalekowzroczności, starczowzroczności, krótkowzroczności, a także wielu rzadszych schorzeń. Ogromnie rozpowszechniona stała się laserowa operacja wzroku, która cechuje się wysoką skutecznością. Taka korekta wzroku jest bezpieczna i nieinwazyjna, a pacjent błyskawicznie powraca do zwykłego trybu życia. Korygowanie wad wzroku przeprowadza się w centrum oka, w której pracuje wykwalifikowana kadra lekarzy, specjalizujących się w innowacyjnych technikach leczenia. Wykwalifikowany optometrysta pomoże postawić diagnozę, dobrać najlepszą technikę leczenia, a następnie skorygować wadę wzroku. Eksperci pracujący w klinice okulistycznej korzystają z najnowszego sprzętu diagnostycznego, tym samym mogą rozpoznać nawet najrzadsze choroby oczu.

Czym poza tym zajmuje się centrum oka?

Kliniki okulistyczne zajmują się również leczeniem innych chorób, np. stożka rogówki. Nowoczesne techniki jego korekcji polegają między innymi na formowaniu rogówki przy pomocy metody Topoguided bądź wszczepianiu pierścieni śródrogówkowych. Oprócz tego okuliści przeprowadzają pomiar ciśnienia oka, które jest procedurą niezbędną w ujawnianiu jaskry, zapalenia gałki ocznej oraz innych ciężkich chorób. W klinice okulistycznej wykonuje się również mapy rogówki – jest to konieczne przed operacją zaćmy oraz innymi zabiegami laserowymi. Korekcja wad wzroku to oczywiście nie wszystko – specjaliści okuliści zajmują się też innymi problemami, jak przykładowo usuwaniem kaszaków bądź ciała obcego z gałki ocznej.

Adres firmy:
Voigt Klinika Oka
ul. Bobrzyńskiego 14 - Blok C
30-348 Kraków

Mob.: +48 537 553 553
E-mail: [email protected]