Bezbolesne wybielanie zębów

Bezbolesne wybielanie zębów

Lśniące i perłowe zęby to marzenie wielu osób. Niestety wiele negatywnych składników atakuje nasze szkliwo i sprawia, że pojawiają się na nim przebarwienia. Nie zawsze pasty wybielające działają efektywnie. Jak przywrócić zachwycający uśmiech? Czy wybielanie lampą BEYOND jest bezbolesne?

Wybielanie zębów – znakomite efekty już po kilku sesjach

Szczotkowanie uzębienia po jedzeniu i piciu to podstawowy zabieg higieniczny, który jednak nie zawsze ustrzeże przed nieestetycznymi zmianami. Kwasy i inne czynniki powodują, że nasze zęby przestają prezentować się ładnie. Domowe sposoby pielęgnacyjne (żele, paski, soda oczyszczona), nie gwarantują długotrwałych efektów. Na szczęście nowoczesna stomatologia estetyczna wypracowała skuteczne metody, które przywracają zębom biel. Jakie zabiegi są w tym momencie najpopularniejsze? Dentyści szczególnie polecają naświetlanie zębów lampą BEYOND, która przynosi zauważalne rezultaty już po kilku sesjach. Światło emitowane przez aparat jest całkowicie bezpieczne dla szkliwa.

Wybielanie zębów lampą BEYOND

Jak odbywa się wybielanie zębów lampą BEYOND? Najpierw trzeba zweryfikować czy w jamie ustnej nie ma ubytków. Następnie przy pomocy specjalnego wzornika określa się kolor zębów przed naświetlaniem. Po przeprowadzeniu początkowych czynności, dentysta przystępuje do nałożenia żelu z utleniaczem na powierzchnię zębów. Istotne jest też precyzyjne dobranie odczynu żelu. Środek naświetlany jest przy pomocy lampy, co pomaga dotrzeć do struktury zęba znacząco redukując nieestetyczne zażółcenia. Lampa BEYOND rozjaśnia zęby nawet o 15 odcieni, rezultaty są zatem niesamowite i wyjątkowo trwałe. Po zabiegu zaleca się stosowanie białej diety przez co najmniej kilka dni. Znakomite rezultaty zapewnia również wybielanie zębów przy pomocy szyn wybielających.