Tani i wartościowy gadżet promocyjny – torby z logo

Tani i wartościowy gadżet promocyjny – torby z logo

Przed markami, które jadą na targi bądź planują event promocyjny, często stoi dylemat, jaki gadżet reklamowy przygotować. Musi on wszak nie tylko przykuwać uwagę klientów, ale też stanowić dla nich pewną wartość, by codziennie go używali i w ten sposób utrwalali przywiązanie do marki. Takim artykułem są właśnie torby z logo firmy.

Torby z logo – warianty

Przeglądając strony firm zajmujących się nadrukami na gadżetach reklamowych nie trudno dostrzec, iż pod kategorią “torba” pojawia się sporo produktów. Są to miedzy innymi torby na zakupy – prawdopodobnie najpopularniejszy i bardzo praktyczny gadżet reklamowy. Nadruk nazwy imprezy czy logo na bawełnianych, jutowych i płóciennych torbach na ramię zawsze świetnie się prezentuje i jest na tyle trwały, aby długo utrzymywać się na materiale. Kolejną zaletą takich toreb jest ich cena. W zależności od rodzaju torby oraz wielkości zamówienia, koszt przeważnie rozpoczyna się od kilku złotych za jedną sztukę. Logotypy nanosi także na torbach konferencyjnych, sportowych lub na notebooka. Są to gadżety, które docenią między innymi organizatorzy prestiżowych sympozjów oraz wykładów. Rzecz jasna, cena toreb tego rodzaju i druku na nich jest wówczas odpowiednio wyższa – sięga nawet do kilkudziesięciu złotych.

Gdzie warto złożyć zamówienie na torby na zakupy?

Agencje prowadzące działania marketingowe zazwyczaj zamawiają kilka rodzajów gadżetów. Winny zatem złożyć zamówienie w hurtowni z gadżetami, która oferuje jeszcze kilkadziesiąt innych artykułów reklamowych do zadruku. Równocześnie z torbami bawełnianymi warto zlecić m.in. nadruk na ręcznikach, koszulkach bądź pozostałych przydatnych artykułach z tkaniny albo uzupełnić zlecenie o typowe gadżety reklamowe, jak ołówki, smycze oraz długopisy, które nieustająco cieszą się zainteresowaniem klientów.