kurs architektura, kurs rysunku architektonicznego Kraków

Kurs rysunku architektonicznego – przygotowanie do egzaminów na studia

Architektura to od wielu lat jeden z najbardziej obleganych kierunków na polskich uczelniach. Na jego ogromne uznanie ma wpływ mnóstwo czynników – przede wszystkim fakt, iż są to niezwykle interesujące studia oraz szansa na i angażującej pracy po ich ukończeniu. Aby dostać się na architekturę należy jednakże nie tylko udowodnić się znajomość najistotniejszych reguł rządzących tą dyscypliną, ale także umiejętnością rysowania. Jeżeli nią nie dysponujemy, przed egzaminami wstępnymi dobrze jest przejść kurs rysunku architektonicznego.

Kurs rysunku architektonicznego – przygotowanie do egzaminu

Osoby, które zapisują się na kurs rysunku architektonicznego mogą liczyć na wszechstronne przygotowanie do egzaminów wstępnych. Kurs ten jest skierowany do osób dysponujących przynajmniej podstawowe umiejętności rysowania. Zajęcia trwają cztery godziny zegarowe. W tym czasie prowadzący przekazuje kursantom praktyczną wiedzę dotyczącą perspektywy i kompozycji, jak również architektonicznych zagadnień, takich jak wizualizacja terenów zielonych. W trakcie szkolenia przyszli architekci pracują nad jednym rysunkiem, a nauczyciel wspomaga ich w przygotowaniu pracy, która będzie pozytywnie oceniona przez komisję na uczelni.

Kurs architektury – próbny egzamin i historia sztuki

Kurs rysunku architektonicznego obejmuje nie tylko lekcje rysunku, ale również porady zawodowców, które pomogą przyszykować się odpowiednio do egzaminów – m.in. na temat tego, jak stworzyć najlepsze portfolio na każdy uniwersytet (na przykład te w Krakowie, Lublinie, Gdańsku, Warszawie lub za granicą). Kursanci mogą przejść próbny egzamin, w trakcie którego doświadczą tego, co czeka ich w najbliższej przyszłości. Szkoły rysunku oferują również swoim słuchaczom zajęcia z historii sztuki – te wiadomości okaże się niezbędna na egzaminie i w trakcie studiów.

Adres firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]