Jak nauczyć się modelowania w Blenderze? Zapisz się na kurs

Jak nauczyć się modelowania w Blenderze? Zapisz się na kurs

Potrzebujesz więcej wiadomości o kursie Blender? Idealnie trafiłeś! Zajrzyj w to miejsce.

Świat rysunku bez ustanku się rozwija i coraz częściej twórcy porzucają dotychczasowe techniki na rzecz kreowania swoich prac wyłącznie cyfrowo. Dostępne aplikacje graficzne dają artystom nie tylko swobodę wykonywania grafik 2D, ale też modelowania trójwymiarowych obiektów. Rozpoczęcie nauki modelowania 3D nie generuje już ogromnych wydatków – można przecież pobrać program Blender, który daje szerokie możliwości tworzenia trójwymiarowych obrazów oraz animacji, a który jednocześnie jest zupełnie darmowy.

Kursy modelowania 3D najlepiej w niewielkich zespołach

Obsługi każdego oprogramowania można nauczyć się samemu, jednak proces ten ciągnie się wówczas dłużej i nieraz jest niezmiernie męczący. Z tej przyczyny uczestnictwo w kursie modelowania 3D przyniesie dużo korzyści głównie osobom, które niedawno poznali Blender 3D. Oswajanie się z kolejnymi narzędziami oraz funkcjami czy nakładanie przeróżnych tekstur i efektów świetlnych na modelowany przedmiot przebiegnie szybciej, jeśli odbywać się będzie pod okiem wykwalifikowanego nauczyciela. Instruktor na bieżąco prowadzi korektę modeli tworzonych przez uczestnika kursu zwracając uwagę na detale, które warto dopracowac i podpowiadając ku temu odpowiednie rozwiązania. Jak w przypadku innych kursów dobrze jest, aby odbywał się on w jak najmniej licznych grupach, co da instruktorowi możliwość poświęcenia każdemu kursantowi pełnej uwagi.

Modelowanie w Blenderze 3D pasjonatów 3D jak i profesjonalistów

Tworzenie animacji oraz modeli 3D jest współcześnie umiejętnością pożądaną i cenioną głównie w świecie filmu, gier wideo i projektowania. Poznanie programu Blender 3D poszerza tym samym pole manewru na rynku pracy. W czasie kursu można stworzyć pierwsze profesjonalne prace, które później można śmiało dołączyć do swojego portfolio. Nie oznacza to jednakże, że kursy modelowania 3D kierowane są wyłącznie do osób, które pragną pracować zawodowo m.in. w branży gier wideo i łączą z tym swoją przyszłość zawodową. Spory procent uczestników takich warsztatów to po prostu pasjonaci animacji oraz artyści, którzy pragną rozwijać swoje dotychczasowe umiejętności bądź spróbować nowych form wyrażania siebie.

Adres firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]