Czego można się nauczyć na kursie digital painting?

Czego można się nauczyć na kursie digital painting?

Więcej na temat digital painting kurs na https://domin-krakow.pl/kurs-digital-painting-photoshop/.

Malarstwo cyfrowe, czyli digital painting, to technika która w ostatnich latach zdobywa coraz na popularności i jest szeroko wykorzystywana m.in. w sektorze gier komputerowych, branży filmowej oraz reklamowej. Pragniesz rozwinąć się zawodowo lub hobbystycznie? Sprawdź ofertę kursu digital painting i zdobądź nowe umiejętnościpomogą Ci edytować zdjęcia w Photoshopie, jak również tworzyć bajkowe postaci i rozwijać koncept wymyślonych światów. Kurs obejmuje też kompleksową wiedzę dotyczącą modelowania 3D, która przyda się do tworzenia assetów w grach komputerowych.

Kurs digital painting – podstawy malarstwa i obsługa programów

Kurs digital painting to małe grupy, najwyżej 8-osobowe, a każda lekcja zaczyna się od wykładu. Kurs podstawowy to 10 zajęć trwających po trzy godziny zegarowe. Lekcje odbywają się w cyklu tygodniowym, a w ich czasie uczestnicy poznają działanie programów graficznych, podstawy anatomii i proporcji człowieka oraz malarstwa, uczą się, jak korzystać z warstw i masek, wykorzystywać światło, a także tworzą koncept postaci. Nauka technik takich jak photobashing i matte painting pozwalają na osiągnięcie spektakularnych efektów. Doświadczeni instruktorzy z obszernym portfolio zrealizowanych prac na każdym kroku służą profesjonalną poradą, wykonują korekty i wspierają w tworzeniu zachwycających rysunków cyfrowych.

Dla kogo przeznaczony jest kurs digital painting?

Na kurs digital paintingu przyjmowane są osoby powyżej 15 roku życia. Jest przeznaczony zarówno dla hobbystów, pragnących doskonalić posiadane umiejętności w zakresie cyfrowego malarstwa, jak również dla kandydatów na artystyczne kierunki studiów (grafika, digital design) oraz osób myślących o zatrudnieniu w branżach związanych z reklamą, animacją, grami komputerowymi i filmem.

Adres firmy:
Pracownia Domin Kraków
ul. Westerplatte 3/3
31-033 Kraków

Mob.: +48 517 230 274
E-mail: [email protected]