kolczyki, kolczyki srebrne, srebrne kolczyki

Najpopularniejsze srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki to niewątpliwie jedne z najczęściej kupowanych przez Polki elementów. Sprawdzają się na każdą okazję – bardzo huczną i w luźniejszym stylu. Zobaczmy co powoduje, że są tak rozchwytywane, a także gdzie można je dostać.

Srebrne kolczyki – najmodniejsze wzory

Srebrne kolczyki można znaleźć w zróżnicowanych fasonach. Najczęściej kupowane są subtelne wkręty, które sprawdzą się na różne wydarzenia, są skromne, ale jakże stylowe. Równie popularne są długie dodatki, które cudownie wydłużają szyję. Są wysadzane kosztownymi kamieniami albo zupełnie gładkie. Elementy zrobione ze srebra nie wywołują alergii skóry, co niejednokrotnie występuje w przypadku dodatków z plastiku. Najbardziej oryginalne kolczyki wyprodukowano techniką przyciemniania, więc dobierając je popatrzmy na cechy probiercze oraz technikę ich wykończenia.

Jak czyścić srebrne kolczyki

Srebrne kolczyki musimy skrupulatnie oczyszczać i na bieżąco eliminować najmniejsze zanieczyszczenia, żeby długo prezentowały się perfekcyjnie. Powinno się odkurzać je co jakiś czas delikatną ściereczką wykonaną z miłego w dotyku materiału, używać specjalne balsamy pielęgnujące, a przeznaczone na wyjątkowe okazje kolczyki chować w szczelnych woreczkach. Nie stosujmy natomiast babcinych sposobów pielęgnacji, typu pasta do zębów czy ocet. Takie substancje mocno naruszają elastyczną strukturę srebra.

Gdzie znaleźć największy wybór srebrnych kolczyków?

Najlepszy wybór ozdób znajdziemy niewątpliwie w sklepach internetowych, które zapewniają błyskawiczny dowóz do domu i rozmaite obniżki cen. Ponadto zakupy w internecie to niezwykła wygoda, którą z całą pewnością docenią w szczególności zapracowane Polki.