Kolczyki kwiatuszki – na co dzień i na oficjalne okazje

Kolczyki kwiatuszki – na co dzień i na oficjalne okazje

Znajdź kolczyki kwiatki.

Od stuleci jednym z ukochanych motywów używanych przez złotników są kwiaty i ogółem otaczające nas rośliny. Przyczyn takiego stanu rzeczy jest sporo. Wśród najważniejszych przytoczyć warto przede wszystkim znaczne zróżnicowanie takich motywów, które powoduje, że błyskotki z kwiatami mogą być noszone zarówno przez dorosłe kobiety, jak i kilkuletnie dziewczynki. Nie powinniśmy zapominać także o przyciągającym wzrok designie, którym często charakteryzują się kolczyki kwiatuszki tudzież inna biżuteria na bazie wzorów roślinnych – ta wszak znakomicie współgra zarówno z gustownymi, wieczorowymi kreacjami, jak i stylizacją casual. Jak jednak dobrać kolczyki kwiatki, aby wspaniale się prezentowały?

Kolczyki kwiatuszki – wzbogacone drogimi kamieniami lub emaliowane

Kolczyki kwiatki bywają naprawdę fantastycznym uzupełnieniem każdej kreacji – niejednokrotnie okazują się nawet najważniejszym jej elementem. Żeby tak jednak było, trzeba je prawidłowo dobrać do danej stylizacji. W przypadku kreacji wieczorowych albo tych przeznaczonych na oficjalne spotkania, najlepszym wyborem do nich są na pewno kolczyki kwiatki przyozdobione kryształkami Swarovskiego lub drogimi kamieniami. Przy mniej uroczystych, powszednich stylizacjach ładnie zaś będą prezentować się kolczyki emaliowane. Zwróćmy także uwagę na typ ich zapięcia – kolczyki z motywami florystycznymi z reguły zakłada się na sztyfty. Kolejną kategorię tworzą kolczyki tworzone z przedtem sporadycznie używanych przez jubilerów surowców, takich jak ceramika, drewno lub tworzywa sztuczne.

Kolczyki kwiatuszki to nie wszystko. Inne wzory bazowane na kształcie roślin

Pozostając nieprzerwanie w temacie kolczyków kwiatuszków, nie można nie wspomnieć o tym, iż kwiaty to nie jedyny motyw roślinny, który zdobył uznanie złotników oraz ich klientów. Sporym popytem cieszą się także wzory bazowane na sylwetce pnączy i liści. Nieco rzadziej spotykane – chociaż możemy kupić je w sklepach – to kolczyki z motywami owoców lub kompletnych roślinnych sylwetek.

Adres firmy:
Sklep internetowy Biżutik.pl
ul. Grzegórzecka 78/8
31-559 Kraków

E-mail: [email protected]