Czy każdy może wziąć udział w wyprawach górskich?

Czy każdy może wziąć udział w wyprawach górskich?

Potrzebujesz szczegółowych informacji o górach zimą dla początkujących? Idealnie trafiłeś! Kliknij w to miejsce.

Uwielbiasz zastrzyk adrenaliny i sporty ekstremalne? Jeśli jesteś aktywnym podróżnikiem ceniącym świetnie opracowane i bezpieczne wyprawy pod opieką profesjonalnych przewodników, zgłoś się na wyprawy w góry proponowane przez Exploruj.pl!

Wyprawy w góry – trekkingi w ciekawym wydaniu

Przygotowujemy wyprawy, które prowadzą na łańcuchy górskie niemal wszystkich kontynentów. Oferta skierowana jest do entuzjastów turystyki górskiej, tak firm, jak i osób prywatnych, które lubią aktywne spędzanie wolnego czasu i dysponują umiarkowanym doświadczeniem w analogicznych wyprawach. Żeby uczestniczyć w wyprawie niezbędna jest świetna kondycja fizyczna oraz odpowiedni stan zdrowia. Przygotowywane przez Exploruj.pl wyprawy w góry można podzielić na 3 warianty o różnym stopniu trudności – wyprawy bardzo wymagające, wymagające i o poziomie umiarkowanym. Wariant umiarkowany to oferta dla turystów wyróżniających się sprawnością fizyczną, które uczestniczyły już w ekspedycjach na szczyty gór leżących wyżej niż 4 km nad poziomem morza. Bardzo wysokim stopniem skomplikowania charakteryzują się szlaki bardzo wymagające, które kierowane są dla osób o ogromnych umiejętnościach i sporej tężyźnie fizycznej.

Z jakiego powodu warto wybrać wyprawy w góry z Exploruj.pl?

Wyprawy w góry zapewniają silne doznania. Umożliwiają przy tym realizację marzeń i sprawdzenie się w ciężkich warunkach. Firma angażuje wykwalifikowanych liderów oraz przewodników znających na wylot naturę górskiego krajobrazu, ale też entuzjastycznie dzielących się swoją wiedzą z partycypantami ekspedycji. Potrafią oni też zmniejszyć ewentualne zagrożenie w ekstremalnych przypadkach. W ofercie Exploruj.pl znajdziesz wyprawy między innymi w Andy, Dolomity czy na pasmo Riła.

Adres firmy:
Exploruj.pl
ul. Sobiczkowa 53A
34-511 Kościelisko

Tel.: +48 12 444 18 46
Mob.: +48 690 168 051
E-mail: [email protected]