Polski dystrybutor precyzyjnych silników elektrycznych DC i sterowników serwo

Polski dystrybutor precyzyjnych silników elektrycznych DC i sterowników serwo

Dostawca motoreduktorów - z bezkonkurencyjną ofertą zapoznasz się na tej stronie.

Automatyzacja procedur magazynowych i logistycznych oraz powszechne użycie robotyki w rozmaitych sferach przemysłu, zmusza do poszukiwania efektywnych rozwiązań z obszaru sterowania i układów napędowych. Polska spółka Ultra Robotics wychodzi naprzeciw temu zapotrzebowaniu proponując m.in. precyzyjne serwonapędy i sterowniki serwomechanizmów od najlepszych globalnych producentów.

Ultra Robotics – dystrybutor silników elektrycznych prądu stałego

Istniejąca od ponad 15 lat na rodzimym rynku spółka Ultra Robotics jest dostawcą silników prądu stałego, motoreduktorów (AC, DC i BLDC, jak również przekładni planetarnych i falowych wytwarzanych z najwyższej klasy surowców przez uznanych światowych producentów. W ofercie Ultra Robotics znaleźć można produkty niemieckiej marki Harmonic Drive, dostarczającej precyzyjne kompaktowe serwonapędy wyróżniające się wyjątkową żywotnością i niezawodnością. Opracowane przez Harmonic Drive napędy i przekładnie wykorzystuje się między innymi w produkcji obrabiarek, robotów przemysłowych czy sprzętu medycznego, a za sprawą możliwości ich eksploatacji w trudnych warunkach środowiskowych, w tym w próżni, stosuje się je nawet w lotnictwie, kosmonautyce oraz kriogenice.

Ultra Robotics jest również dostawcą produktów firmy ELMO Motion Control z Izraela, słynącej z najbardziej kompaktowych sterowników serwo na świecie (napędy Platinum Twitter), które znamionują się bogatą obsługą informacji zwrotnych, wysoką przepustowością oraz wysoką mocą obliczeniową z znacznymi zasobami pamięci, a ich sprawność oscyluje na pułapie 99% nawet przy najmniejszych gabarytach. Z kolei jej serwonapędy z linii GOLD znakomicie sprawdzają się w skrajnych warunkach, w tym nie tracą funkcjonalności przy narażeniu na silne drgania i wstrząsy mechaniczne, dużej wilgotności (nawet do 90-95%), a także przy nagłej zmianie temperatury, której różnica może wahać się od +70 do -40 °C.

Polska firma Ultra Robotics oferuje również produkty Eisele Antriebstechnik GmbH, Bodine Electric Company, Positec i Sesame Motor Corp.

Adres firmy:
Ultra Robotics Sp. z o.o.
ul. Ksawerów 21 budynek T1
02-656 Warszawa

Tel.: +48 22 658 06 42
Mob.: +48 22 244 24 81
E-mail: [email protected]